Як правильно кріпити фольговану теплоізоляцію

Застосування пінополіетилену з покриттям з фольги

Далеко не всі знають, для чого можна використовувати фольгований утеплювач на основі поліетилену і як його укладати всередині будівлі. Застосовують його в наступних випадках:

Простота монтажу і доступна ціна приваблюють багатьох бажаючих заощадити на опаленні. При роботах на складних формах металевих конструкцій використовується самоклеючий матеріал, який відрізняється високою адгезією.

Установка на стіну гнучкого і легкого матеріалу на основі поліетилену не представляє особливих труднощів і цілком здійсненна самостійно, досить дотримуватися такої схеми:

Як укладати фольгований утеплювач всередині будинку: на що ЗВЕРНУТИ УВАГУ

Розглянемо декілька важливих моментів, яких обов’язково треба дотримуватися при роботах з утепляючими матеріалами покритими металевою фольгою.

Вище вже відзначалося, що відзеркалювальна поверхня має бути спрямована всередину – це обов’язкова умова! В іншому випадку втрачається весь сенс подібних операцій. З’єднання має виконуватися в стик, а сам стик проклеювати металевим скотчем.

Наступний момент – треба змусити “працювати” фольгований утеплювач: як укладати для цього обрешітку? Щоб отримати очікуваний результат, необхідний повітряний зазор 15-20 мм між обробкою і теплоізоляцією – тільки таким чином вдасться максимально зберегти тепло.

З приводу питання, чим закріпити ізоляцію? Для матеріалів, що мають одностороннє покриття, цілком можна обійтися монтажною піною, герметиком або двостороннім скотчем. Допускається застосування клею на основі акрилу або каучуку (наприклад, Неопрен 2136, 88-НП, Акрол контактний). Клей потрібно наносити точково або звичайним будівельним степлером.

При виборі виду фольги потрібно брати до уваги умови її подальшої експлуатації. Полімерна металізація на утеплювачі не сприйнятлива до агресивного лужного середовища бетону, тому такий варіант краще всього підходить для організації теплих підлог. Фольга з алюмінію в таких умовах просто зруйнується, вона добре збереже тепло, якщо її укласти на покрівлю.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top