Про компанію

ТМ Моноізол - виробник продукції теплоізоляційного і пакувального призначення

MONOISOL — виробник теплоізоляції в Україні

Про компанію

ТМ Monoisol є одним з найбільших виробників в Україні продукції тепло-ізоляційного і пакувального призначення. Основа виробленої продукції: пінополіетіленові вироби, гофровані труби, повітряно пузирчасті плівки.

Будучи Українським виробником затребуваного продукту ми відкриті для співпраці як з постачальниками, так і з нашими клієнтами.

Стратегічною метою нашої компанії є визначення потреб наших клієнтів і надалі в найкоротші терміни надати клієнтам оптимальну пропозицію нашої продукції.

Бажання довгострокового співробітництва з нами забезпечено нашою готовністю врахувати всі індивідуальні потреби і інтереси кожного клієнта. Ми надаємо нашим клієнтам різні умови оплати нашої продукції, здійснюємо доставку по всій території України, також клієнт за бажанням може самостійно забрати продукцію, при цьому отримавши знижку на доставку.

Ведеться контроль якості обслуговування наших клієнтів. Наш менеджер зв’яжеться з Вами після доставки продукції, щоб переконатися в якості поставки.

Нашим постачальникам сировини ми гарантуємо порядність і обов’язковість в термінах оплати і умовах постачання, оскільки для нашої компанії важливий імідж надійного стабільного покупця.

Якість продукції ТМ Monoisol контролюється на усіх етапах виробництва відділом технічного контролю, що забезпечує імідж стабільного та надійного партнера, і запоруку довговічних партнерських стосунків. Якість нашої продукції підтверджується паспортом якості на продукцію, що постачається. Технічні характеристики підтверджені Сертифікатом Санітарно-епідеміологічної Експертизи №05.03.02-07 / 8666 від 22.03.2016, Протоколом випробувань ТОВ «Випробувально-сертифікаційного центру« Південтест »» № Л003 / 1-14 від 12.01.2015г, Проект технічних умов.

Раді співпраці!

Працюємо по всій Україні!

У нас Ви зможете купити оптом і в роздріб ізоляційні матеріали високої якості, а також супутні товари.

Главная

Переваги нашої компанії

Широкий асортимент

тепло-, звуко-, пароізоляції і пакувальних матеріалів

Своєчасна
доставка

замовленого товару по всій території України

Гнучка цінова політика

дозволяє робити знижки постійним клієнтам

Проведення тендерів

компанія ТОВ «Моноізол» регулярно проводить тендери на поставку сировини

Контакти відділу продажів

Email:

info@monoisol.com

Графік роботи:

З 9:00 до 19:00 - Пн-Пт

Зв'язатися з нами

Scroll to Top