Блоки утеплювальні / фольговані

Фольгований утеплювач - краще рішення для тепло-, звукоізоляції приміщення

Блоки зі спіненого поліетилену, є термічно спаяні між собою багаторазові шари листового поліетилену товщиною 8-10 мм. кожен. Для спайки береться листовий пінополіетилен з щільністю 20-22 кг / м3, після спайки кожного шару відбувається ущільнення попередніх шарів, у зв’язку з чим загальна щільність вже готового блоку складає від 25 до 30 кг / м.

За рахунок вищевказаного ефекту блок пінополіетіленовий набуває значно більше кращі показники шумоізоляції ніж у листового одношарового пінополіетилену. Також покращуються його показники пружності (стійкіший до усадки при постійних поверхневих навантаженнях), теплоізоляції.

Додатково для збільшення теплового відображення, блоки пінополіетіленові можуть покриватися тонким шаром алюмінію, що істотне підвищує загальні теплоізоляційні характеристики. Поверхневий аллюмінієвий шар прикріплюється до блоку методом термічного розігріву полімеру, після охолодження якого, верхній шар алюмінію є одним цілим з нижніми пінополімерними шарами.

Замовити блоки утеплювальні

Теплоізоляція зі спіненого поліетилену

Блоки утеплювальні / фольговані

Спінений поліетилен – матеріал для теплоізоляції і звукоізоляції, вироблений в результаті спінювання газом поліетилену. Унікальний матеріал з оптимальними фізико-механічними, теплофізичними, акустичними, гідроізоляційними і пароізоляційними характеристиками. Відмітною властивістю цього матеріалу є високий опір теплопередачі і, відповідно, висока теплоізоляційна здатність.

Спінений поліетилен – екологічно чистий, хімічно інертний матеріал, який легко поєднується з будь-якими будівельними матеріалами: деревиною, бетоном, гіпсом, вапном, цементом та іншими. Також має стійкість до гниття, пружність і еластичність, податливий до згинання і різання. Довговічний – термін експлуатації 25 років. Адитивні антипірени в складі матеріалу підвищують пожежну безпеку.

Теплоізоляція зі спіненого поліетилену – універсальний матеріал для вирішення широкого спектра технічних завдань. Завдяки своїм хімічним і фізичним властивостям, матеріал може застосовуватися в агресивних середовищах і в умовах нестабільного температурного режиму.

Матеріал представлений в широкому діапазоні товщини: від 20 до 80 мм, кожна з яких служить оптимальним рішенням в кожному конкретному випадку. Звертайтеся до нас і Ви надійно захистите тепло і затишок, побудувавши комфортне та довговічне будівлю.

Властивості:

Ми виробляємо

Блоки утеплювальні фольговані 20 мм

1*2 м; 10 шт

Блоки утеплювальні фольговані 30 мм

1*2 м; 5 шт

Блоки утеплювальні фольговані 40 мм

1*2 м; 5 шт

Блоки утеплювальні фольговані 50 мм

1*2 м; 5 шт

Блоки утеплювальні фольговані 80 мм

1*2 м; 5 шт

Вас також може зацікавити інша наша продукція

Працюємо по всій Україні!

У нас Ви зможете купити оптом і в роздріб ізоляційні матеріали високої якості, а також супутні товари.

Главная

Контакти відділу продажів

Email:

info@monoisol.com

Графік роботи:

З 9:00 до 19:00 - Пн-Пт

Зв'язатися з нами

Scroll to Top